Lemberg Group – kompleksowa obsługa zatrudnienia cudzoziemców / Leasing i outsourcing pracowniczy

Outsourcing

Outsourcing procesów biznesowych pozwala na uwolnienie zasobów ludzkich i kapitałowych, a tym samym daje możliwość skupienia się na kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa procesach
Jako firma outsourcingowa LEMBERG Group z Zielonej Góry działa na terenie całej Polski, dzięki czemu podejmujemy współpracę szybko i bez względu na lokalizację. Sukces przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy, jest dla nas priorytetem, dlatego tak dbamy o najwyższą jakość realizowanych usług.
Każda oferta i wycena dotycząca outsourcingu procesów jest dopasowana indywidualnie do oczekiwań oraz wymagań naszych klientów.

Korzyści outsourcingu 
Usługi outsourcingowe dla firm to oferta dla przedsiębiorców, którzy chcieli by przenieść w ręce doświadczonej agencji:
* dobór i oddelegowanie personelu spełniającego wymagania projektu
* odpowiedzialność za zarządzanie personelem realizującym wyznaczone zadania
* dbałość o najwyższą jakość realizacji zleconego procesu
* zobowiązania wobec pracowników i urzędów kontrolnych

 

Leasing pracowniczy:

Przede wszystkim wiąże się ze znaczną optymalizacją struktury kosztów. Pozwala na zmniejszenie wydatków na procesy związane z rekrutacją oraz selekcją nowych pracowników.
Likwiduje konieczność zamieszczania płatnych ogłoszeń w serwisach z ofertami pracy, a także przeprowadzania wielogodzinnych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami.
Zlecenie znalezienia i zatrudnienia odpowiedniego pracownika wykwalifikowanej firmie zewnętrznejznacząco odciąża rekruterów danej sieci czasowo, a także samą markę finansowo, znosząc obowiązek wydawania środków na płatne ogłoszenia o pracę, kontakty z kandydatami itp.
Dzięki szerokiej bazie sprawdzonych pracowników, proces selekcji oraz zatrudnienia odpowiednich osób jest szybki i prosty – znacznie szybszy niż w przypadku samodzielnych poszukiwań pracowników przez dane przedsiębiorstwo.

Odpowiedzialność za personel po stronie agencji i klienta

– pracownicy związani stosunkiem prawnym z agencją
– odpowiedzialność klienta w zakresie niezbędnym do organizacji pracy

Wyślij CV

Czekamy na Ciebie z dogodnymi ofertami pracy