Lemberg Group – kompleksowa obsługa zatrudnienia cudzoziemców / Współpraca

Zarządzanie personelem nie musi być trudne i kosztowne. Elastyczne formy zatrudniania i nowoczesne metody doboru pracowników gwarantują tańsze i skuteczniejsze prowadzenie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w firmie. To również dwa podstawowe kierunki naszych działań. Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym klientom sprawdzonych rozwiązań w zakresie HR, umożliwiając elastyczne i efektywne planowanie zatrudnienia. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach outsourcingu i leasingu pracowniczego oraz kooperacji ta doradztwa personalnego. Nie popadamy jednak w rutynę, poszukując nowych, jeszcze lepszych rozwiązań i do każdego klienta podchodząc indywidualnie.

Każde zlecenie jest dla nas ciekawym wyzwaniem, bez względu na jego zakres. Współpracujemy zarówno przy zamówieniach jednorazowych, jak i długofalowych, z małymi firmami i wielkimi korporacjami. Oprócz oferty nowatorskich rozwiązań pozwalających uelastycznić zarządzanie ludźmi, chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem na rynku, proponując klientom fachowe doradztwo przy wyborze usług i planowaniu zatrudnienia.

Jako agencja pracy tymczasowej dla cudzoziemców prowadzimy stałą rekrutację kandydatów do pracy, pochodzących z Armenii, Białorusi, Filipin, Gruzji, Indii, Mołdawii, Nepalu, Ukrainy i Tadżykistanu.
Gwarantujemy zgodność zatrudnienia z przepisami, a całą niezbędną biurokrację sprowadzamy do jednej faktury miesięcznie.

 

| Certyfikaty:

 

  1. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: pośrednictwa pracy, doradztwa lub poradnictwa zawodowego.
  2. O dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia uprawniający do świadczenia usługi pracy tymczasowej.

 

Wyślij CV

Czekamy na Ciebie z dogodnymi ofertami pracy